Kaasaskantav elektriauto laadija

Ükskõik kuhu lähete, kaasaskantav elektriauto laadija on alati olemas, kui seda vajate.

Mis on mobiilne EV laadija?

Elektrisõidukite mobiilne laadija on kaasaskantav seade, mis võimaldab elektrisõiduki akut laadida tavalisest pistikupesast. Erinevalt avalikest laadimispunktidest, mis tuleb püsivalt paigaldada, on mobiililaadijad mõeldud kõikjal kaasas kandmiseks ja kasutamiseks. Tavaliselt on nendega kaasas laadimiskaabel ja adapter, mida saab tavalisse pistikupessa ühendada. Mobiililaadijad on elektriautode omanikele mugav viis oma sõidukite laadimiseks liikvel olles, olgu siis kodus, tööl või reisil olles.

Kas soovite enne investeerimist rohkem teada? Heitkem pilk meie kolme populaarseima mobiililaadija funktsioonidele: Helectron S216, HEI-216C ja NRGkick. Samuti saate teada kõike, mida peate teadma nende eelistest erinevates olukordades, eelistest teiste laadimislahenduste ees ja millised sõidukid neile kõige paremini sobivad.

Kaasaskantavate laadijate eelised erinevates olukordades

Kuigi kõigil elektrisõidukite kasutajatel pole mobiililaadijat, tasub meeles pidada, et sellel varustusel on erinevates olukordades palju eeliseid.

Üldiselt on mobiililaadijad kaasaskantavad ja neid saab hõlpsasti ühest kohast teise teisaldada . See muudab elektrisõiduki laadimise ilmselgelt lihtsamaks olenemata sellest, kas olete kodus, teises kodus või isegi reisil.

Näiteks kui teil on teine ​​kodu, saate kasutada kaasaskantavat laadijat, et te ei peaks paigaldama fikseeritud laadimispunkti. Samamoodi, kui olete reisil, võimaldavad kaasaskantavad laadijad laadida autot erinevates kohtades, näiteks hotellides, teenindusjaamades või lihtsalt sõprade juures. See annab teile suurema meelerahu ja vähendab rikete ohtu .

Võimalik, et kaasaskantava laadija üks suurimaid eeliseid on see, et sõltuvalt teie valitud mudelist võib see ühilduda paljude pistikupesadega. Hädaolukorra või elektrikatkestuse korral on see varustus väga kasulik ka teie elektrisõiduki laadimiseks alternatiivsest energiaallikast (generaator, avariipistikupesa).

Mobiililaadijate eelised teiste laadimislahenduste ees

Nagu näete, võivad elektrisõidukite kaasaskantavad laadijad pakkuda mitmeid eeliseid võrreldes teiste laadimislahendustega.

Esimene on kaasaskantavate laadijate kaasaskantavus. Kompaktsed ja kerged, neid saab hõlpsasti auto pakiruumis transportida . Need pakuvad ka suuremat paindlikkust, kuna mõnda mudelit saab kasutada erinevate pistikupesadega.

Loomulikult ei nõua need seadmed keerulist paigaldust ega elektritööd, mis võib laadimislahenduse seadistamise protsessi lihtsustada. Korterites või korterelamutes elavatele kasutajatele, kus püsilaadimispunktide paigaldamine võib olla keeruline või kulukas, on see elujõuline ja eriti praktiline alternatiiv. 

Valik kaasaskantavaid elektriauto laadijaid

CTEK NJORD Go

NJORD GO firmalt CTEK on vastupidav, kerge ja kaasaskantav kõik-ühes EV-laadija, mis on saadaval 2. tüüpi pistikuga ja mille laadimisvõimsus on kuni 11 kW.

Laadmisvõimsus kuni 11 kW

Hind alates 950

Duosida Portable

DUOSIDA 7 kW kaasaskantav ja reguleeritav laadija tüüp2 otsaga. Võimaldab laadida elektriautot majapidamise kuni 32A pistikupesast ühe faasiga.

Laadmisvõimsus 2 kW kuni 7.2 kW

Hind alates 435

Inchanet Wallbox

Nutikas kaasaskantav adapter / Wallbox juhtelektroonikaga TYP2-CEE 16A / 32A (400V) maksimaalse võimsusega kuni 22kW. 

Laadmisvõimsus 7.4 kW kuni 22 kW

Hind alates 565

Spark Line 16

Juhtelektroonikaga kaasaskantav ja nutikas kaabel elektriautode laadimiseks CEE 16A sinistest pistikupesadest maksimaalse võimsusega kuni 3,7 kW.

Laadmisvõimsus kuni 3.7 kW

Hind alates 450

Spark Line 32

Kõige võimsam kaasaskantav ja nutikas juhtelektroonikaga kaabel elektriautode laadimiseks CEE 32A pistikupesadest maksimaalse võimsusega kuni 22 kW.

Laadmisvõimsus 3.7kW kuni 22 kW

Hind alates 675

Kui soovid rohkem infot laadijate kohta

Elektriauto laadija Infokeskus

Infokeskusest saad kogu vajaliku info selleks et leida enda autole kõige sobilikum elektriauto laadija.

Juhul kui soovid abi valimisel!


0
    0
    Teie ostukorv
    Teie ostukorv on tühi