Mugav laadimine klientidele ja töötajatele

Avalikud

Laadijad

Töökindlad, turvalised lahendused ärihoonetele ja parklatele!

Töökohal laadimine

Lae ise ja paku oma töötajatele mugavat laadimisvõimalust otse töökohal

Klientidele ja külastajatele

Stiilne ja kasutusmugav laadimisjaam on sinu ettevõtte visiitkaardiks

Ettevõtte autopargi laadimine

Nutikas lahendus enam kui 100-le sõidukile laadimiseks.

Ärikliendi laadijad on loodud tulevikuks

Töökoha laadimispunktide paigaldamine aitab kohandada elektrisõidukite (EV) omandiõiguse kiiret kasvu, mis toimub praegu kogu maailmas, võimaldades teie töötajatel ja külastajatel oma sõidukeid laadida. Töökohal laadimispunktide pakkumine pole mitte ainult mugav lahendus autojuhtidele, vaid näitab ka teie ettevõtte huvi kaasaegse ja keskkonnasõbraliku tehnoloogia vastu ning aitab parandada teie ettevõtte avalikku ettekujutust.

Soovin personaalset pakkumist


Avaliku laadija eelised

Seoses kasvava huviga elektrisõidukite vastu on infrastruktuuris toimunud terve hulk vajalikke muudatusi alates jaemüüjatest, kes tutvustavad elektrisõidukite laadimispunkte koos klientide parkimisega , kuni elektriautode laadimispunktideni ettevõtetele .

Sellised eesmärgid nagu tagada suurem osa uutest autodest ja kaubikutest 2030. aastaks elektrilised, tähendavad, et praegu on ettevõtetel ideaalne aeg hinnata, millised elektrisõidukite laadimislahendused vastavad tõenäoliselt igale individuaalsele vajadusele.

Millised ettevõtted vajavad elektrisõidukite laadimispunkte?

Erinevatel ettevõtetel võib tekkida vajadus hinnata elektriautode laadimispunktide paigaldamise nõuet oma kontori asukohta erinevalt. Näiteks:

 • Suured kontorikompleksid peavad võib-olla mõtlema töötajatele, kes vajavad tööle sõitvate sõidukite jaoks elektrilaadimispunkte. Praegu ei saa 75% elektrisõidukite kasutajatest Ühendkuningriigis oma autot tööl laadida.
 • Elektrilise kommertsveopargiga ettevõtted – näiteks logistikaettevõte – nõuavad kaubanduslikke elektriautode laadimisjaamu, et mahutada suur hulk ettevõttele kuuluvaid sõidukeid.
 • Ettevõtted, mis põhinevad eraisikutel, kes juhivad eraomandis olevat elektriautot – näiteks taksofirmad – võiksid saada kasu elektrisõidukite laadimise pakkumisest kohapeal.
 • Elektrisõidukeid pakkuvad liisingufirmad peavad tagama piisava laadimise, et elektriautode tootjate mudeleid saaks katsetada ja demonstreerida.
 • Ametiautodega tegeleval ettevõttel, mis soovib hakata elektriga töötama, peab olema ka elektripargi haldus ja laadimine.

Ettevõtte elektriautode laadimise 5 peamist eelist

 1. Kliendid jäävad kauemaks . Jaemüügiettevõtted saavad kasu elektrisõidukite laadimisjaamadest. Need motiveerivad kliente jääma ja sirvima kauemaks lihtsate parkimisvõimalustega, mis võivad samal ajal tasuda. Pikem sirvimine suurendab ostukorvi mahtu.
 2. Töötajate rahulolu hoidmine . Töötajad, kes tunnevad, et ettevõte on väärtustatud ja kelle vajadused on täidetud, on rohkem kaasatud ja produktiivsemad. Töötajatele vajaliku elektrilaadimise pakkumine näitab vastutulelikku ja pühendunud tööandjat.
 3. Keskkonnaalase pühendumuse näitamine ja brändi väärtuste toetamine . Sotsiaalne vastutus on täna ettevõtete jaoks võtmetähtsusega ja keskkonnasäästlikuma transpordi võimaldamine on selle oluline osa. Elektrisõidukite laadimine töökohal saadab selge ja nähtava sõnumi selle kohta, milline on ettevõtte seisukoht oma tegevuse ja personali keskkonnamõju vähendamisel.
 4. Tõhususe parandamine ja kulude vähendamine . Elektrilised laadimispunktid tööl võivad muuta töötajate elu lihtsamaks, vähendades näiteks laadimiskoha otsimisele kuluvat aega. Ettevõtetel, kus sõidukipark on osa äritegevusest, on võimalus säästa kütuse- ja hoolduskulusid.
 5. Klientidele mugavuse pakkumine . Kliendid otsustavad, milliste ettevõtetega koostööd teha, lähtudes paljudest teguritest – ja mugavus on üks olulisemaid. Kohapeal asuvad elektrisõidukite laadimisjaamad on atraktiivsed, kuna kliendid saavad koosolekul või kohapealse külastuse ajal laadimise lihtsalt täis laadida.

Elektriauto tulevik

Elektrisõidukite laiema kättesaadavuse, tarbijate suurenenud huvi ja valitsuse toetuste kombinatsioon tähendab, et elektrile üleminek kasvab jätkuvalt ja lõpuks domineerib. Järgmise paarikümne aasta jooksul hakkame nägema, et elektriautod edestavad oma diisel- ja bensiinimootoriga autosid nii müügi kui ka kasutuse osas. Ettevõtete jaoks üle maailma, olgu siis tööandjad, jaemüüjad või need, kellel on hallata sõidukiparke, on praegu ideaalne aeg hakata hindama, millist elektrisõidukite laadimist teie enda territooriumil vaja võib minna.

0
  0
  Teie ostukorv
  Teie ostukorv on tühi